امیر زینعلی

دکتر امیر زینعلی

_

درمانگر تخصصی اختلال بلع و تکلم بزرگسالان

عضو انجمن علمی گفتاردرمانی ایران

مدیریت تیم توانبخشی در منزل حیطه بزرگسالان آسیب مغزی

موسس تنها مرکز اختصاصی گفتاردرمانی بزرگسالان ایران

فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی سمنان

با اعتبار بیش از 9000 تجربه درمانی

اختلال بلع

گفتاردرمانی اختلال بلع به عنوان موثرترین روش درمان این اختلال که با مشکلاتی در زمینه بلع غذا و نوشیدن مایعات همراه است شناخته می شود.

فلج مغزی

گفتاردرمانی فلج مغزی به عنوان بخش مهمی از برنامه توانبخشی کودکان مبتلا به این اختلال نقش موثری در بهبود مشکلات گفتاری و یا بلع غذا دارد.

تراکئوستومی

لوله تراکئوستومی وسیله ای پلاستیکی (پلیمری) است که با اهداف خاصی جهت بهبود وضعیت تنفسی بیماران با علت شناسی های مختلف در نای قرار داده می شود.

آفازی

آفازی نوعی اختلال ارتباطی است که به دلیل آسیب به نواحی مغزی مربوط به زبان، ناشی می شود و معمولا پس از سکته مغزی رخ می دهد.
امیر زینعلی
  • دانش به‌روز توانبخشی
  • تجربه اجرای درمان‌های متعدد
  • اخلاق حرفه‌ای درمان
  • ارزیابی و معاینات دقیق
  • انتخاب درمان مناسب
  • اجرای حرفه‌ای متدهای درمانی
  • توضیح درمان و شفاف سازی
  • توجه به دغدغه و نیاز مراجعان
  • پذیرش مسئولیت درمان
image
کریمی

آقای دکتر مادر من سکته کرده و نمیتونه از خونه خارج شه. چندتا درمانگر هم برای بلع غذاش آوردیم که فایده نداشت تا اینکه یکی از آشناهامون شما رو معرفی کردن که خیلی از ما تعریف کردن.

تشکر از امیر زینعلی
صدیقی پور

مادرم بعد مدت ها که از سکته مغزیش میگذره با کمک شما تونست که مقداری مایعات بخوره. خیلی خوشاحاله و ما این خوشحالی رو از شما داریم. تشکر

image
مسعود خائفی

جناب دکتر تشکر میکنم از تون. شما واقعا توی درمان بلع حرفه ای هستید. حال پدربزرگم خیلی بهتر از زمانی شده که تازه سکته کرده بود.

نوید آقامهری
نوید آقامهری

آقای زینعلی این راهکارهایی که شما برای صداسازی به من دادید خیلی کارساز بود. فقط من شماره شما رو به یکی از آشناهمون دادم این بیچاره باباش سکته کرده. 

امیر زینعلی
ناشناس

آقای دکتر گفتم بیام اینجا تشکر کنم ازتون چون بی شک یکی از معدود پزشکان حاذق و باوجدان کاری هستید که سر راه ما قرارگرفتید. هربار که پدرم غذا میخوره خصوصا غذاهایی که دوست دارن، به نیکی از شما یاد میکنیم. انشاالله همیشه تنتون سلامت، دلتون شاد باشه.آقای دکتر شما پزشک بی نظیری هستید به خودتون افتخار کنید.

امیر زینعلی
خانم میر صادقی

آقای زینعلی واقعا ممنون از زحماتتون. پدرم از زمانی که پیش شما آوردمش خیلی سرحال تر شده و از وقتی هم که غذا خور شده کلا روحیش هم بهتر شده. ممنون

image
اکرم صالحوند

آقای زینعلی دخترم تازگیا خیلی زبونش میگیره. فکر کنم بخاطر فوت عموش باشه چون خیلی دوستش داشت. برای همین الان خیلی کم حرف میزنه و موقع حرف زدن روی بعضی حروف زبونش میگیره.ممنون میشم اگه راهنماییمون کنید. تشکر

تشکر از خدمات سایت
محمد میرزایی

آقای دکتر ممنون از زحماتی که برای پدرم کشیدید. واقعا هرجا میبردمش نتیجه نمی داد ولی شما واقعا براش وقت گذاشتید. بهتر شدن وضعیتش رو اول به خدا بعد به شما مدیونیم.