گفتاردرمانی در شرق تهران

جاویدان، مجموعه‌ای به وسعت ایران

خلق یک اثر جاویدان آرمانی است که سبب شد جمعی از بهترین متخصصان گفتاردرمانی و سایر تخصص های توانبخشی ایران در حیطه کودکان و بزرگسالان گرد هم آییم تا مجموعه ای با شعار ” درمان تو ، یک اثر جاویدان ” شکل بگیرد.

ما مرجعی برای خدمت رسانی به کودکان و بزرگسالان بصورت جداگانه و تخصصی و از پیشگامان توانبخشی نوین و مبتنی بر شواهد علمی هستیم که همواره مورد رضایت و تحسین مراجعه کنندگان قرار داشته و به آن مفتخریم.

بعلت دغدغه‌مند بودن برای عزیزانی که دسترسی فیزیکی به امکانات و تخصص های مستقر در مرکز توانبخشی جاویدان را ندارند، امکان درمان بصورت آنلاین و همچنین درمان در منزل را برای همه شهرهای کشور فراهم نموده ایم. شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر در هر ساعت از شبانه روز با واتساپ ما در ارتباط باشید و یا در ساعات کاری با پذیرش مجموعه تماس بگیرید.

از پذیرش تا ترخیص مجموعه جاویدان بطور سازمان یافته متشکل از مراحل های زیر است:

۱.ارزیابی و معاینه

در این قسمت فرد توسط متخصص درمانی مورد بطور دقیق و موشکافانه معاینه و ارزیابی می شود تا تمامی نقاط قوت و ضعف شناسایی شده و پرونده اولیه شکل بگیرد. این عمل تنها یک بار و قبل از شروع درمان، به جهت تعیین بهترین روش ممکن درمانی و همینطور تعیین سطح کنونی مراجع بعنوان شاخص اندازه گیری پیشرفت های آینده انجام شده و با ثبت در پرونده، موجب جلوگیری از هدر رفتن وقت و هزینه افراد می گردد.

۲.برنامه ریزی و طرح درمان

این بخش در فاصله بین جلسه ارزیابی و جلسه درمان توسط درمانگر بطور انفرادی انجام شده و با توجه به نتایج ارزیابی اولیه، متخصص می تواند روشهای درمان واقدامات لازم به همراه تخمین زمان و کیفیت نهایی درمان را در غالب یک برنامه ریزی دقیق برای ارائه به مراجعه کننده و یا خانواده وی آماده کند.

۳.درمان:

در این قسمت متخصص با برنامه درمانی منظم و استفاده از تکنیک ها و ابزار متناسب و نوین به حل مشکل می پردازد. گاهی درمانگر بسته به تشخیص خود ممکن است تمریناتی را جهت تقویت اثربخشی و یا افزایش سرعت بهبودی به مراجعین داده و یا تمامی تکنیک های درمانی مختص جلسه درمان است.

۴.بررسی روند پیشرفت:

این بخش که به صورت رایگان و در بازه های زمانی مشخص برای هر فرد انجام می شود، خیال ما را از بابت پیشرفت و روند رو به جلوی مراجعان آسوده نموده و در صورت مشاهده عدم تطابق پیشرفت عینی با پیشرفت تخمین زده شده، اقدامات لازم انجام خواهد پذیرفت. یکی از اصلی ترین دلایل درصد رضایت بالای مراجعان از مجموعه جاویدان و ترخیص حداکثری افراد با درمان موفق، وجود بخش بررسی روند بوده که از افتخارات ما می باشد.

۵.ترخیص:

شیرین ترین لحظه زندگی هر درمانگر و متخصص فعال در حیطه توانبخشی خصوصا گفتاردرمانی، مرحله پنجم پروسه درمان، یعنی ترخیص مراجعان است. لحظه ای که همه عوامل بالا به همراه تلاش شخص مراجعه کننده و همراهان دست در دست هم رقم می زنیم تا اثری جاویدان خلق کنیم.

  • ارزیابی و غربالگری
  • درمان اثربخش و پایدار
  • ارائه درمان حضوری و آنلاین
  • امکان درمان در منزل
  • نوبت دهی آنلاین و تلفنی
  • توضیح درمان و شفاف سازی