گفتاردرمانگر زهرا خلیلی

متخصص اختلالات گفتار و زبان

  • فارغ‌التحصیل رشته گفتاردرمانی از دانشگاه علوم پزشکی سمنان با رتبه برتر
  • عضو پیوسته انجمن علمی گفتاردرمانی ایران
  • عضو رسمی سازمان نظام پزشکی ایران
  • مسئول فنی و مدیریت مرکز توانبخشی جاویدان تهران
  • سرپرست تیم درمان اختلالات رشدی گفتار مرکز توانبخشی جاویدان تهران
  • دارای تجربه‌ی بیش از ده‌ها هزار ساعت درمان و مداخلات بالینی

بخش کوتاهی از معرفی یکی از برترین گفتاردرمانگرهای ایران را مطالعه نمودید که بطور مختصر در جهت آشنایی با ایشان ذکر گردید.

همینطور تاکید بر تشکیل جلسات هفتگی بین تیم‌های درمانی و دریافت کیس ریپورت و مدیریت این جلسات، و نیز اصرار بر تعیین پلن درمانی کوتاه‌مدت و بلندمدت و بررسی فعالانه پلن درمانی برای هر مراجعه‌کننده و همچنین ارزیابی‌ تشخیصی و معاینات موشکافانه اولیه و دوره‌ای مراجعه‌کنندگان، از دستاوردهایی‌ست که در مجموعه جاویدان به همت و اقدام مستقیم گفتاردرمانگر خانم زهرا خلیلی انجام می‌شود

بهترین گفتاردرمانی
بهترین گفتاردرمانی

از طرفی در تخصص گفتاردرمانی مانند سایر حیطه‌های علوم پزشکی، اساتید و درمانگران بسیاری در تلاشند تا سطح علمی و مهارت بالینی را در کشور افزایش دهند تا ایران عزیزمان به یکی از قطب‌های علمی و پزشکی جهان مبدل شود‌.

لذا در جهت احترام و قدرشناسی از زحمات متخصصان، همواره کوشیده‌ایم تا با فراهم نمودن شرایط پژوهش و توسعه علوم توانبخشی بخصوص در حیطه گفتار درمانی، سهمی در این حرکت پیشرونده داشته باشیم.

به همین علت حمایت همه جانبه‌ی مجموعه توانبخشی جاویدان به اصرار و کوشش گفتاردرمانگر خانم زهرا خلیلی از تحقیقات، مطالعات و پژوهش‌های متخصصان از بدو تاسیس مجموعه تا کنون ادامه داشته و به نتایج آن مفتخریم.

نگارنده : مرتضی خدادای

پربازدید ترین مقالات گفتاردرمانگر زهرا خلیلی

گفتاردرمانی اختلالات گفتاری کودکان

درمان گفتار کودکان

گفتاردرمانی شرق تهران

سن شروع گفتاردرمانی

گفتاردرمانی کودکان

گفتاردرمانی کودکان

لکنت

رابطه ترس و لکنت

رفتاردرمانی

ضرورت رفتاردرمانی